BIOGRAPHY

Who Dat?!

JNR – 1992; pochodzacy z Jeleniej Góry raper i producent, który jest zwiazany z muzyka od 2005 roku. Twórca bardzo dobrze przyjetej serii mixtape’ów pt. „Warmup”; uczestnik 4 edycji akcji serwisu Popkiller „Młode Wilki” i jeden z wykonawców na ogólnopolskiej trasie „Tour of The Year”. Na swoim koncie, zarówno jako raper jak i producent, współpracował z czołówka polskich raperów, m.in. z Sitkiem, VNMem, Dwa Sławy, czy Gedzem.

Kuba Stemplowski

Junior freestyle’ował bitewnie jako szesnastolatek, nowe bity zaczął ujarzmiać kiedy jeszcze wśród producentów królował Scott Storch, od początku zakładał, że jego muzyka ma mieć pokrycie w rzeczywistości, nie być aspiracyjna.Kilkanaście rozgrzewek, strzępków kawałków zebranych w kilku/kilkunastominutowe serie (Warmups, Whysoserio) i tak wystarczyło, by koronować go na największą nadzieję raczkującego rodzimego trapu

Marcin Flint

Jeden z niewielu młodych MC, którzy na trapowych bitach zyskuja dodatkowy pazur, nie gubia tresci i nie brzmią jak tania imitacja zachodnich wzorców, a raczej czują sie jak ryba w wodzie . JNR wchodzi na surowe trapowe bity jak po swoje, raz wypluwając wersy jak z karabinu, a raz stawiając nacisk na mocny przekaz.Stanowi idealny przykład na to, ze nowa, świeża forma nie musi oznaczać rezygnowania z wyrazistej treści, moze za to dodatkowo ją uwypuklić. To także utalentowany producent, sprawnie poruszający się w nowych brzmieniach.

Mateusz Natali

Movement

„MOVEMENT” to tak naprawdę album debiutancki. Mimo wszystkich zrealizowanych wcześniej projektów czas na prace nad przełomem – tym razem samodzielnie! Utrzymany w mocno newschoolowym klimacie. Łączy w sobie ciężkie przesterowane 808mki, nawijki przywodzące na myśl topowe produkcje zza oceanu jak i lżejsze, ale wciąż świeże i dynamiczne numery. W większości wyprodukowany przez JNR, gościnnie produkcyjnie udzielili się duet HVZX, BJK oraz GOTBARSS co gwarantuje prawdziwą ucztę dla miłośników nowego nurtu.

« Takiej płyty brakowało. JNR to zaginione ogniwo ewolucji polskiego rapu, „traper”, który szuka alternatyw „wśród plastikowych życiorysów”. „Movement” dostarcza przyjemności ze słuchania niezależnie od rapowych preferencji. »
– Marcin Flint

SPRAWDŹ MUZYKĘ